انواع پازل های سه بعدی رونزبرگر

انواع پازل های سه بعدی رونزبرگر

برخلاف پازل های سنتی که به صورت صاف و مسطح قرار می گیرند، پازل های سه بعدی همانطور که از اسم شان پیداست، طول، عرض و ارتفاع را به کار میگیرد تا پازل شما تخت و مسطح نباشد.

برخلاف پازل های سنتی که به صورت صاف و مسطح قرار می گیرند، پازل های سه بعدی همانطور که از اسم شان پیداست، طول، عرض و ارتفاع را به کار میگیرد تا پازل شما تخت و مسطح نباشد.

پازل های 3D چیست؟

پازل های سه بعدی یا 3D Puzzles، انواع خاصی از پازل ها هستند که در سه بعد ساخته شده اند. این نوع پازل ها برای ساختمان دادن به شکل های سه بعدی استفاده می شوند و معمولاً از قطعاتی ساخته می شوند که باید با یکدیگر ترکیب شوند تا به یک شکل کامل برسند. قطعات پازل های سه بعدی می توانند از جنس چوب، فلز، پلاستیک و یا سایر مواد سخت و قابل انعطاف باشند. در برخی از مدل ها، پازل ها به شکل قطعات پازل ساده ای هستند که برای ساخت و ترکیب، نیاز به تمرکز و دقت دارند. در مدل های دیگر، از تکنولوژی نصب قطعات با قفل استفاده می شود که کار را ساده تر می کند.

پازل 3D

مزایای بازی با پازل های سه بعدی

پازل های سه بعدی یا پازل های سه بعدی به دلایل مختلفی چالشی مضاعف به پازل های سنتی اضافه می کنند، اما مزایای آموزشی شگفت انگیزی برای کودکان و نوجوانان نیز دارند.

  • حافظه بصری کودک را تقویت می کند
  • با چالش های ساخت، تمرکز و صبر کودک را محک می زند
  • کودک را به حل مسئله تشویق می کند
  • توانایی دیدن و ایجاد ارتباط هندسی بین قطعات را بهبود می بخشد
  • منطق ریاضی و طبقه بندی را آموزش می دهد
  • درک کودکان را از ابعاد مختلف را بالا می برد
  • حرکات ظریف انگشتان را بهبود می بخشد

ساخت پازل سه بعدی

معروف ترین ساختمان ها و سازه های جهان را بدون نیاز به چسب، به یکدیگر متصل کنید تا دکوراسیون اتاق تون به زیباترین شکل ممکن با پازل های سه بعدی، تزئین بشن. اعداد و فلش های پشت قطعات پازل به شما کمک می کند تا قطعه پازل مناسب بعدی را پیدا کنید و حس سازنده واقعی را به شما می دهد. با استفاده از آخرین فناوری پازل سه بعدی می توانید نسخه شب برخی از مدل های 3D را فعال کنید. "نسخه شب" از فناوری LED برای ایجاد 2 افکت نوری مختلف استفاده می کند. می توان آن را روی یک درخشش سفید ثابت تنظیم کرد یا آن را روی رنگ های مختلف تنظیم کرد و به طور مداوم بین نور قرمز، سبز، نارنجی، آبی روشن، آبی تیره، بنفش یا زرد جابجا شد. این تغییر رنگ خودکار، شما را ترغیب می کند شب ها نورپردازی پازل را تماشا کنید.

ساخت پازل سه بعدی

پازل های گرد و منحنی شکل سه بعدی

مشکلی با پازل های Ravensburger 3D وجود ندارد. قطعات پازل اره منبت کاری اره مویی پلاستیکی با شکل کامل، منحنی و گاهی حتی قابل خم شدن این امکان را فراهم می کند. به لطف فناوری EasyClick با ابزارهای دقیق تولید شده و حتی بدون چسب نیز پایدار است. چاپ با کیفیت بالا و لوازم جانبی تطبیق اطمینان می دهد که اشیاء تمام شده بسیار دقیق و تزئینی هستند.

توپ ها از قطعات پازل پلاستیکی خمیده تشکیل شده و بدون چسب به هم می چسبند. توپ پازل سه بعدی در تعداد قطعات و موتیف های مختلف موجود است، بنابراین برای هر سطح دشواری و تقریباً هر موتیف دلخواه چیزی وجود دارد.

پازل های 3D مناسب برای تمامی سنین

کودکان و نوجوانان با سخت پازل های توپی، جامدادی و... مهارت های شناختی خودشان را افزایش می دهند و با چالش هایی که طی ساخت پازل رو به رو می شوند، آموزش می بینند که چطور در شرایط سخت، تمرکز خودشان رو حفط کنند. بزرگسالان با ساختن معروف ترین ساختمان های جهان، مانند کاخ باکینگهام یا بیگ بن، خود را به چالش می کشند و سازه های معروف جهان را که در سفر های خود دیده اند را بازسازی می کنند. رونزبرگر برای دختران و پسران هیچ تفاوتی قائل نشده و مدل های مختلف دخترانه مانند قلعه دیزنی و جامدادی های سه بعدی پسرانه و... تولید می کند.

پازل سه بعدی رونزبرگر

رونزبرگر، پرفروش ترین برند پازل های سه بعدی

پازل رونزبرگر، هدایای باارزش برای دختران و پسران است، چرا که از اوقات خوش خانوادگی گرفته تا مزایای سلامتی طولانی مدت و لحظات ذهنی روزانه، نکات مثبت زیادی در مورد پازل های سه بعدی رونزبرگر وجود دارد. پازل های سه بعدی برای کودکان 8 سال به بالا و افراد بزرگسال طراحی شده. به طور کامل با تمام استانداردهای لازم تست بریتانیا و اتحادیه اروپا مطابقت دارد و این پازل از قطعات پلاستیکی منحصربه فرد استفاده می کند که برای ساختن یک مدل محکم و مستحکم در کنار هم قرار می گیرند. در ضمن فراموش نکنید که هیچ نیازی به چسب نیست! قطعات قابلیت مونتاژ با یکدیگر را از طریق اعداد پشت شان دارند.

امتیاز: 5 از 5. مجموع 2 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۲/۰۶/۱۷ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 256 | 1694179457